Zaujímavosti

Slovenská kvalita hovädzieho mäsa

Hovädzie mäso najvyššej kvality z mladých Slovenských býkov. Kupujete priamo z našich pultov v kuchynskej úprave. Na základe Vašej požiadavky a predstáv Vám zakúpené mäso nakrájame, upravíme, pomelieme. Vhodné priamo na prípravu ako napríklad varenie, pečenie a grilovanie Vášho obľúbeného jedla bez ďalšej úpravy.

Ručíme za Slovenský pôvod mladých býkov. 

Varíme spolu

Kvalitné mäsko si žiada kvalitný olej.  Preto sme si pre vás pripravili akciu, ktorá zachutí všetkým. Za nákup v hodnote 9,90 € vo vybraných predajniach Mäsop, získate slnečnicový olej HELIOL len za 0,99.- eur. Sme radi, že aj takouto cestou vieme spájať slovenské výrobky z našich regiónov a spolu ich prinášať do vašej kuchyne.

Ďalej ponúkame na vybraných predajniach.
Ručíme najnižšou predajnou cenou na trhu za slnečnicový olej HELIOL len za 1,09 € ale aj RACIOL REPKOVÝ OLEJ 1L za super cenu 1,49 €. Uvedené ceny platia len vo vybraných predajniach.

Vynikajúce nutričné vlastnosti repkového oleja RACIOL, vyplývajú z vysokého obsahu mononenasýtených mastných kyselín (60%).

Repkový olej RACIOL obsahuje aj veľmi cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Repkový olej obsahuje až 10% kyseliny α-linolénovej, čím sa nemôže pochváliť žiaden z bežných olejov.

Rozvoz mäsa domov

Od dnešného dňa sme zahájili závoz čerstvého mäsa a výrobkov priamo k nášmu zákazníkovi domov.
Nákup sa realizuje cez www.masodomov.sk
Súčasne platí pre okres Topoľčany, neskôr plánujeme zaradiť uvedenú službu aj pre iné okresy.